stat4u
wrzesień
25
Poniedziałek
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Terminarz klasa B jesień 2016
Terminarz Klasa B grupa Rzeszów V - Mielec jesień 2016 PDF Drukuj Email
20 listopada 2016

Terminarz rozgrywek, Klasa B sezon 2016/2017,jesień 2016 grupa: Rzeszów V - Mielec

koniec rundy jesień 2016 RAZEM DOM
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Start Wola Mielecka 11 26 8 2 1 30-9 5 1 0 21-4
2. LKS Dębiaki 11 25 8 1 2 26-14 5 1 0 16-7
3. Sokis Chorzelów 11 25 8 1 2 42-14 5 0 0 30-7
4. Grunwald Padew Narodowa 11 23 7 2 2 30-10 6 1 0 24-2
5. Błysk Górki 11 20 6 2 3 28-20 2 1 1 13-6
6. Wisłoka Borowa 11 17 5 2 4 18-10 3 2 0 10-3
7. LKS Wierzchowiny 11 16 5 1 5 21-19 4 0 3 14-11
8. LKS Babicha 11 14 4 2 5 26-29 2 1 3 12-13
9. Jutrzenka Ławnica 11 8 2 2 7 11-32 0 1 4 3-12
10. Plon Kawęczyn 11 5 1 2 8 12-37 1 1 3 8-14
11. Wiśnia Trzciana 11 5 1 2 8 13-44 0 1 4 6-18
12. Rzędzian Rzędzianowice 11 4 1 1 9 18-37 0 0 5 5-16
Gryf Mielec i KS Tuszów Narodowy wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

Kolejka 1 - 21 sierpnia 2016
Pauza: Wisłoka Borowa, Wiśnia Trzciana.
Plon Kawęczyn 3-4 Rzędzian Rzędzianowice
LKS Wierzchowiny 3-0 Start Wola Mielecka
(wo)
Sokis Chorzelów 6-1 Błysk Górki
Grunwald Padew Narodowa 2-0 LKS Dębiaki
LKS Babicha 2-2 Jutrzenka Ławnica
Kolejka 2 - 28 sierpnia 2016
Rzędzian Rzędzianowice 0-1 Jutrzenka Ławnica
Wiśnia Trzciana 2-5 LKS Babicha
LKS Dębiaki 2-1 Wisłoka Borowa
Błysk Górki 3-0 Grunwald Padew Narodowa
(wo) na boisku 0-3
Start Wola Mielecka 1-1 Sokis Chorzelów
Plon Kawęczyn 2-1 LKS Wierzchowiny
Kolejka 4 września 2016
Pauza: LKS Dębiaki, LKS Babicha.
LKS Wierzchowiny 2-1 Rzędzian Rzędzianowice
Sokis Chorzelów 5-1 Plon Kawęczyn
Grunwald Padew Narodowa 0-0 Start Wola Mielecka
Wisłoka Borowa 1-1 Błysk Górki
Jutrzenka Ławnica 1-1 Wiśnia Trzciana
Kolejka 4 - 11 września 2016
Pauza: Błysk Górki, Jutrzenka Ławnica.
Rzędzian Rzędzianowice 2-4 Wiśnia Trzciana
LKS Dębiaki 3-3 LKS Babicha
Start Wola Mielecka 2-0 Wisłoka Borowa
Plon Kawęczyn 1-1 Grunwald Padew Narodowa
LKS Wierzchowiny 0-1 Sokis Chorzelów
Kolejka 5 - 18 września 2016
Pauza: Start Wola Mielecka, Wiśnia Trzciana.
Sokis Chorzelów 7-3 Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa 2-0 LKS Wierzchowiny
Wisłoka Borowa 3-0 Plon Kawęczyn
LKS Babicha 1-3 Błysk Górki
Jutrzenka Ławnica 1-2 LKS Dębiaki
Kolejka 6 - 25 września 2016
Pauza: Rzędzian Rzędzianowice, Plon Kawęczyn.
LKS Dębiaki 3-0 Wiśnia Trzciana
Błysk Górki 6-0 Jutrzenka Ławnica
Start Wola Mielecka 4-0 LKS Babicha
LKS Wierzchowiny 1-0 Wisłoka Borowa
Sokis Chorzelów 4-1 Grunwald Padew Narodowa
Kolejka 7 - 1-2 października 2016
Pauza: LKS Wierzchowiny, LKS Dębiaki.
Grunwald Padew Narodowa 4-1 Rzędzian Rzędzianowice
Wisłoka Borowa 2-1 Sokis Chorzelów
LKS Babicha 4-0 Plon Kawęczyn
Jutrzenka Ławnica 0-2 Start Wola Mielecka
Wiśnia Trzciana 2-3 Błysk Górki
Kolejka 8 - 9 października 2016
Pauza: Sokis Chorzelów, Błysk Górki.
Rzędzian Rzędzianowice 1-5 LKS Dębiaki
Start Wola Mielecka 6-1 Wiśnia Trzciana
Plon Kawęczyn 1-4 Jutrzenka Ławnica
LKS Wierzchowiny 1-6 LKS Babicha
Grunwald Padew Narodowa 2-1 Wisłoka Borowa
Kolejka 9 - 16 października 2016
Pauza: Grunwald Padew Narodowa, Start Wola Mielecka.
Wisłoka Borowa 1-1 Rzędzian Rzędzianowice
LKS Babicha 1-2 Sokis Chorzelów
Jutrzenka Ławnica 1-3 LKS Wierzchowiny
Wiśnia Trzciana 2-2 Plon Kawęczyn
LKS Dębiaki 2-1 Błysk Górki
Kolejka 10 - 23 października 2016
Pauza: Wisłoka Borowa, Plon Kawęczyn.
Rzędzian Rzędzianowice 1-2 Błysk Górki
Start Wola Mielecka 2-1 LKS Dębiaki
LKS Wierzchowiny 6-1 Wiśnia Trzciana
Sokis Chorzelów 8-1 Jutrzenka Ławnica
Grunwald Padew Narodowa 6-0 LKS Babicha
Kolejka 11 - 30 października 2016
Pauza: Rzędzian Rzędzianowice, LKS Wierzchowiny.
LKS Babicha 0-3 Wisłoka Borowa
Jutrzenka Ławnica 0-4 Grunwald Padew Narodowa
Wiśnia Trzciana 0-5 Sokis Chorzelów
LKS Dębiaki 3-0 Plon Kawęczyn
Błysk Górki 1-3 Start Wola Mielecka
Kolejka 12 - 6 listopada 2016
Pauza: Sokis Chorzelów, LKS Babicha.
Rzędzian Rzędzianowice 1-4 Start Wola Mielecka
Plon Kawęczyn 1-4 Błysk Górki
LKS Wierzchowiny 1-2 LKS Dębiaki
Grunwald Padew Narodowa 8-0 Wiśnia Trzciana
Wisłoka Borowa 3-0 Jutrzenka Ławnica
Kolejka 13 - 13/20 listopada 2016
Pauza: Grunwald Padew Narodowa, Jutrzenka Ławnica.
LKS Babicha 4-3 Rzędzian Rzędzianowice
Wiśnia Trzciana 0-3 Wisłoka Borowa
13 listopada,odwołany
LKS Dębiaki 3-2 Sokis Chorzelów
13 listopada odwołany
Błysk Górki 3-3 LKS Wierzchowiny
13 listopada odwołany
Start Wola Mielecka 6-1 Plon Kawęczyn
13 listopada odwołany, opady śniegu
wstecz