stat4u
kwiecień
26
Czwartek
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Terminarz klasa A wiosna 2018
Terminarz rozgrywek Klasa A sezon 2017/2018, wiosna 2018 grupa: Rzeszów III - Mielec PDF Drukuj Email
31 marca 2018

Terminarz rozgrywek Klasa A sezon 2017/2018, jwiosna 2018 grupa: Rzeszów III - Mielec

Kolejka 16 -18 marca 2018 18 marca 2018r. mecze odwołane z powodu mrozu i śniegu
Pauza: LKS Hucina.
Pitmark Jaślany - Sokis Chorzelów 18 kwietnia, 17:00
Smoczanka Mielec - Piłkarskie Nadzieje Mielec 18 kwietnia, 17:00
Korona Majdan Królewski - Błękitni Siedlanka 18 kwietnia, 17:00
Start Wola Mielecka - Tuszymka Tuszyma 18 kwietnia, 17:00
Barka Breń Osuchowski - Piast Wadowice Górne 18 kwietnia, 17:00
Czarni Trześń - Dromader Chrząstów 18 kwietnia, 17:00
Złotniczanka Złotniki - Atut Podborze 11 kwietnia, 17:00
Kolejka 17 - 24 marca 2018 24 marca 2018r. mecze odwołane z powodu zalegającego śniegu
Pauza: Złotniczanka Złotniki.
Start Wola Mielecka - Piast Wadowice Górne 30 maja, 18:00
LKS Hucina - Pitmark Jaślany 30 maja, 18:00
Atut Podborze - Czarni Trześń 30 maja, 18:00
Dromader Chrząstów 2-1 Barka Breń Osuchowski 24 marca, 15:00
Tuszymka Tuszyma - Korona Majdan Królewski 30 maja, 18:00
Błękitni Siedlanka - Smoczanka Mielec 30 maja, 18:00
Piłkarskie Nadzieje Mielec 0-1 Sokis Chorzelów 24 marca, 15:00
Kolejka 18 - 31 marca
Pauza: Czarni Trześń.
Dromader Chrząstów 1-2 Start Wola Mielecka 31 marca, 11:00
Pitmark Jaślany 1-3 Piłkarskie Nadzieje Mielec 31 marca, 14:00
Sokis Chorzelów - Błękitni Siedlanka 9 maja, 18:00
Smoczanka Mielec 2-1 Tuszymka Tuszyma 31 marca, 12:00
Korona Majdan Królewski 5-1 Piast Wadowice Górne 31 marca, 14:00
Barka Breń Osuchowski 3-3 Atut Podborze 31 marca, 14:00
Złotniczanka Złotniki 3-1 LKS Hucina 31 marca, 17:00
Kolejka 19 - 7-8 kwietnia
Pauza: Barka Breń Osuchowski.
Złotniczanka Złotniki - Pitmark Jaślany 8 kwietnia, 11:00
LKS Hucina - Czarni Trześń 8 kwietnia, 12:00
Atut Podborze - Start Wola Mielecka 8 kwietnia, 11:30
Dromader Chrząstów - Korona Majdan Królewski 8 kwietnia, 15:00
Piast Wadowice Górne - Smoczanka Mielec 8 kwietnia, 14:00
Tuszymka Tuszyma - Sokis Chorzelów 7 kwietnia, 16:00
Błękitni Siedlanka - Piłkarskie Nadzieje Mielec 8 kwietnia, 14:00
Kolejka 20 - 14-15 kwietnia
Pauza: Start Wola Mielecka.
Pitmark Jaślany - Błękitni Siedlanka
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Tuszymka Tuszyma
Sokis Chorzelów - Piast Wadowice Górne
Smoczanka Mielec - Dromader Chrząstów
Korona Majdan Królewski - Atut Podborze
Barka Breń Osuchowski - LKS Hucina
Czarni Trześń - Złotniczanka Złotniki
Kolejka 21 - 21-22 kwietnia
Pauza: Korona Majdan Królewski.
Sokis Chorzelów - Dromader Chrząstów
Czarni Trześń - Pitmark Jaślany
Złotniczanka Złotniki - Barka Breń Osuchowski
LKS Hucina - Start Wola Mielecka
Atut Podborze - Smoczanka Mielec
Piast Wadowice Górne - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Tuszymka Tuszyma - Błękitni Siedlanka
Kolejka 22 - 28-29 kwietnia
Pauza: Smoczanka Mielec.
Pitmark Jaślany - Tuszymka Tuszyma
Błękitni Siedlanka - Piast Wadowice Górne
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Dromader Chrząstów
Sokis Chorzelów - Atut Podborze
Korona Majdan Królewski - LKS Hucina
Start Wola Mielecka - Złotniczanka Złotniki
Barka Breń Osuchowski - Czarni Trześń
Kolejka 23 - 3 maja
Pauza: Sokis Chorzelów.
Barka Breń Osuchowski - Pitmark Jaślany
Czarni Trześń - Start Wola Mielecka
Złotniczanka Złotniki - Korona Majdan Królewski
LKS Hucina - Smoczanka Mielec
Atut Podborze - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Dromader Chrząstów - Błękitni Siedlanka
Piast Wadowice Górne - Tuszymka Tuszyma
Kolejka 24 - 5-6 maja
Pauza: Piłkarskie Nadzieje Mielec.
Pitmark Jaślany - Piast Wadowice Górne
Tuszymka Tuszyma - Dromader Chrząstów
Błękitni Siedlanka - Atut Podborze
Sokis Chorzelów - LKS Hucina
Smoczanka Mielec - Złotniczanka Złotniki
Korona Majdan Królewski - Czarni Trześń
Start Wola Mielecka - Barka Breń Osuchowski
Kolejka 25 - 12-13 maja
Pauza: Błękitni Siedlanka.
Start Wola Mielecka - Pitmark Jaślany
Barka Breń Osuchowski - Korona Majdan Królewski
Czarni Trześń - Smoczanka Mielec
Złotniczanka Złotniki - Sokis Chorzelów
LKS Hucina - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Atut Podborze - Tuszymka Tuszyma
Dromader Chrząstów - Piast Wadowice Górne
Kolejka 26 - 19-20 maja
Pauza: Tuszymka Tuszyma.
Pitmark Jaślany - Dromader Chrząstów
Piast Wadowice Górne - Atut Podborze
Błękitni Siedlanka - LKS Hucina
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Złotniczanka Złotniki
Sokis Chorzelów - Czarni Trześń
Smoczanka Mielec - Barka Breń Osuchowski
Korona Majdan Królewski - Start Wola Mielecka
Kolejka 27 - 26-27 maja
Pauza: Piast Wadowice Górne.
Korona Majdan Królewski - Pitmark Jaślany
Start Wola Mielecka - Smoczanka Mielec
Barka Breń Osuchowski - Sokis Chorzelów
Czarni Trześń - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Złotniczanka Złotniki - Błękitni Siedlanka
LKS Hucina - Tuszymka Tuszyma
Atut Podborze - Dromader Chrząstów
Kolejka 28 - 2-3 czerwca
Pauza: Dromader Chrząstów.
Pitmark Jaślany - Atut Podborze
Piast Wadowice Górne - LKS Hucina
Tuszymka Tuszyma - Złotniczanka Złotniki
Błękitni Siedlanka - Czarni Trześń
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Barka Breń Osuchowski
Sokis Chorzelów - Start Wola Mielecka
Smoczanka Mielec - Korona Majdan Królewski
Kolejka 29 - 9-10 czerwca
Pauza: Atut Podborze.
Smoczanka Mielec - Pitmark Jaślany
Korona Majdan Królewski - Sokis Chorzelów
Start Wola Mielecka - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Barka Breń Osuchowski - Błękitni Siedlanka
Czarni Trześń - Tuszymka Tuszyma
Złotniczanka Złotniki - Piast Wadowice Górne
LKS Hucina - Dromader Chrząstów
Kolejka 30 - 17 czerwca
Pauza: Pitmark Jaślany.
Atut Podborze - LKS Hucina
Dromader Chrząstów - Złotniczanka Złotniki
Piast Wadowice Górne - Czarni Trześń
Tuszymka Tuszyma - Barka Breń Osuchowski
Błękitni Siedlanka - Start Wola Mielecka
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Korona Majdan Królewski
Sokis Chorzelów - Smoczanka Mielec
wstecz