stat4u
grudzień
17
Niedziela
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Terminarz klasa A jesień 2017
Terminarz rozgrywek Klasa A sezon 2017/2018, jesień 2017 grupa: Rzeszów III - Mielec PDF Drukuj Email
08 października 2017

Terminarz rozgrywek Klasa A sezon 2017/2018, jesień 2017 grupa: Rzeszów III - Mielec

Kolejka 1 - 15 sierpnia 2017
Pauza: LKS Hucina.
Sokis Chorzelów 0-3 Pitmark Jaślany
Piłkarskie Nadzieje Mielec 4-2 Smoczanka Mielec
Błękitni Siedlanka 3-2 Korona Majdan Królewski
Tuszymka Tuszyma 2-0 Start Wola Mielecka
Piast Wadowice Górne 1-0 Barka Breń Osuchowski
Dromader Chrząstów 0-4 Czarni Trześń
Atut Podborze 3-2 Złotniczanka Złotniki
Kolejka 2 - 19-20 sierpnia 2017
Pauza: Złotniczanka Złotniki.
Pitmark Jaślany 1-2 LKS Hucina
Czarni Trześń 6-0 Atut Podborze
Barka Breń Osuchowski 6-6 Dromader Chrząstów
Korona Majdan Królewski 4-2 Tuszymka Tuszyma
Smoczanka Mielec 4-1 Błękitni Siedlanka
Sokis Chorzelów 1-1 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Piast Wadowice Górne 5-3 Start Wola Mielecka
Kolejka 3 - 26-27 sierpnia
Pauza: Czarni Trześń.
Piłkarskie Nadzieje Mielec 5-3 Pitmark Jaślany
Błękitni Siedlanka 1-2 Sokis Chorzelów
Tuszymka Tuszyma 1-3 Smoczanka Mielec
Piast Wadowice Górne 0-5 Korona Majdan Królewski
Atut Podborze 3-3 Barka Breń Osuchowski
LKS Hucina 1-4 Złotniczanka Złotniki
Start Wola Mielecka 1-1 Dromader Chrząstów
Kolejka 4 - 30 sierpnia
Pauza: Barka Breń Osuchowski.
Pitmark Jaślany 2-1 Złotniczanka Złotniki
Czarni Trześń - LKS Hucina
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 17:00) odwołany
Start Wola Mielecka 1-1 Atut Podborze
Korona Majdan Królewski 2-2 Dromader Chrząstów
Smoczanka Mielec 6-0 Piast Wadowice Górne
Sokis Chorzelów 4-2 Tuszymka Tuszyma
Piłkarskie Nadzieje Mielec 11-0 Błękitni Siedlanka
Kolejka 5 - 2-3 września
Pauza: Start Wola Mielecka.
Błękitni Siedlanka 2-5 Pitmark Jaślany
Tuszymka Tuszyma 0-1 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Piast Wadowice Górne 1-3 Sokis Chorzelów
Dromader Chrząstów 3-4 Smoczanka Mielec
Atut Podborze 2-3 Korona Majdan Królewski
LKS Hucina 2-1 Barka Breń Osuchowski
Złotniczanka Złotniki 2-2 Czarni Trześń
Kolejka 6 - 9-10 września
Pauza: Korona Majdan Królewski.
Pitmark Jaślany 0-3 Czarni Trześń
Barka Breń Osuchowski 1-3 Złotniczanka Złotniki
Start Wola Mielecka 4-2 LKS Hucina
Smoczanka Mielec 6-0 Atut Podborze
Piłkarskie Nadzieje Mielec 6-0 Piast Wadowice Górne
Błękitni Siedlanka 3-0 Tuszymka Tuszyma
Dromader Chrząstów 2-0 Sokis Chorzelów
Kolejka 7 - 16-17 września
Pauza: Smoczanka Mielec.
Tuszymka Tuszyma 5-0 Pitmark Jaślany
Piast Wadowice Górne 2-2 Błękitni Siedlanka
Dromader Chrząstów 5-4 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Atut Podborze 1-6 Sokis Chorzelów
LKS Hucina 0-1 Korona Majdan Królewski
Złotniczanka Złotniki 3-1 Start Wola Mielecka
Czarni Trześń 2-1 Barka Breń Osuchowski
Kolejka 8 - 23-24 września
Pauza: Sokis Chorzelów
Pitmark Jaślany 2-3 Barka Breń Osuchowski
Start Wola Mielecka 2-1 Czarni Trześń
Korona Majdan Królewski 1-3 Złotniczanka Złotniki
Smoczanka Mielec 0-1 LKS Hucina
Piłkarskie Nadzieje Mielec 2-0 Atut Podborze
Błękitni Siedlanka 2-5 Dromader Chrząstów
Tuszymka Tuszyma 4-0 vo
Piast Wadowice Górne na boisku 4-3
Kolejka 9 - 30 września-1 października 2017
Pauza: Piłk. Nadz. Mielec
Piast Wadowice Górne 0-5 Pitmark Jaślany
Dromader Chrząstów 1-0 Tuszymka Tuszyma
Atut Podborze 7-1 Błękitni Siedlanka
LKS Hucina 3-4 Sokis Chorzelów
Złotniczanka Złotniki 1-2 Smoczanka Mielec
Czarni Trześń 2-3 Korona Majdan Królewski
Barka Breń Osuchowski 2-3 Start Wola Mielecka
Kolejka 10 - 7-8 października 2017
Pauza: Błękitni Siedlanka.
Pitmark Jaślany 1-5 Start Wola Mielecka
Korona Majdan Królewski 3-3 Barka Breń Osuchowski
Smoczanka Mielec 1-2 Czarni Trześń
Sokis Chorzelów 2-4 Złotniczanka Złotniki
Piłkarskie Nadzieje Mielec 3-2 LKS Hucina
Tuszymka Tuszyma 1-1 Atut Podborze
Piast Wadowice Górne 2-3 Dromader Chrząstów
Kolejka 11 - 14-15 października
Pauza: Tuszymka Tuszyma.
Dromader Chrząstów - Pitmark Jaślany
Atut Podborze - Piast Wadowice Górne
LKS Hucina - Błękitni Siedlanka
Złotniczanka Złotniki - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Czarni Trześń - Sokis Chorzelów
Barka Breń Osuchowski - Smoczanka Mielec
Start Wola Mielecka - Korona Majdan Królewski
Kolejka 12 - 21-22 października
Pauza: Piast Wad. Górne.
Pitmark Jaślany - Korona Majdan Królewski
Smoczanka Mielec - Start Wola Mielecka
Sokis Chorzelów - Barka Breń Osuchowski
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Czarni Trześń
Błękitni Siedlanka - Złotniczanka Złotniki
Tuszymka Tuszyma - LKS Hucina
Dromader Chrząstów - Atut Podborze
Kolejka 13 - 28-29 października
Pauza: Dromader Chrz.
Atut Podborze - Pitmark Jaślany
LKS Hucina - Piast Wadowice Górne
Złotniczanka Złotniki - Tuszymka Tuszyma
Czarni Trześń - Błękitni Siedlanka
Barka Breń Osuchowski - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Start Wola Mielecka - Sokis Chorzelów
Korona Majdan Królewski - Smoczanka Mielec
Kolejka 14 - 4-5 listopada
Pauza: Atut Podborze.
Pitmark Jaślany - Smoczanka Mielec
Sokis Chorzelów - Korona Majdan Królewski
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Start Wola Mielecka
Błękitni Siedlanka - Barka Breń Osuchowski
Tuszymka Tuszyma - Czarni Trześń
Piast Wadowice Górne - Złotniczanka Złotniki
Dromader Chrząstów - LKS Hucina
Kolejka 15 - 11-12 listopada
Pauza: Pitmark Jaślany.
LKS Hucina - Atut Podborze
Złotniczanka Złotniki - Dromader Chrząstów
Czarni Trześń - Piast Wadowice Górne
Barka Breń Osuchowski - Tuszymka Tuszyma
Start Wola Mielecka - Błękitni Siedlanka
Korona Majdan Królewski - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Smoczanka Mielec - Sokis Chorzelów
wstecz