stat4u
grudzień
09
Niedziela
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Terminarz wiosna 2018, Klasa A III kolejka 16 i 17 odwołane
Terminarz wiosna 2018, Klasa A III kolejka 16 i 17 odwołane PDF Drukuj Email
START Wola Mielecka    22 marca 2018

Komisja Gier Podokręgu P.N. w Rzeszowie informuje, że w związku z zalegającym śniegiem na wiekszości boisk podjęła decyzję o odwołaniu XVII kolejki w klasie O i klasie A III. Mecze zostają przełożone na 30 maja (środa) godz. 18.00.

Komisja Gier Podokręgu P.N. w Rzeszowie informuje, że w związku ze złym stanem muraw, a także ujemnymi temperaturami prognozowanymi na dzień 17/18 marca 2018 roku, Komisja podjęła decyzję o odwołaniu meczów XVI kolejki w kl. O oraz kl. A III. Mecze te zostają przełożone na 18 kwietnia 2018 roku godz. 17.00. W związku z przełożeniem inauguracyjnej kolejki rundy wiosennej wydłużone zostaje okno transferowe dla klubów kl. O oraz kl. A III do 23 marca 2018 roku.

Terminarz Klasa A III wiosna 2018
Kolejka 16 - 18 marca 2018 / 18 kwietnia godz.17:00
Pitmark Jaślany              - Sokis Chorzelów
Smoczanka Mielec          - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Korona Majdan Królewski - Błękitni Siedlanka
Start Wola Mielecka       - Tuszymka Tuszyma
Barka Breń Osuchowski  - Piast Wadowice Górne
Czarni Trześń                - Dromader Chrząstów
Złotniczanka Złotniki       - Atut Podborze
Pauza: LKS Hucina

Kolejka 17 - 25 marca 2018 / 30 maja godz.18:00 (środa)
Start Wola Mielecka - Piast Wadowice Górne
LKS Hucina            - Pitmark Jaślany            
Atut Podborze       - Czarni Trześń             
Dromader Chrząstów - Barka Breń Osuchowski    
Tuszymka Tuszyma   - Korona Majdan Królewski  
Błękitni Siedlanka      - Smoczanka Mielec
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Sokis Chorzelów
Pauza: Złotniczanka Złotniki

Kolejka 18 - 31 marca 2018
Dromader Chrząstów     - Start Wola Mielecka
Pitmark Jaślany      - Piłkarskie Nadzieje Mielec     
Sokis Chorzelów    - Błękitni Siedlanka     
Smoczanka Mielec  - Tuszymka Tuszyma     
Korona Majdan Królewski - Piast Wadowice Górne     
Barka Breń Osuchowski    - Atut Podborze     
Złotniczanka Złotniki        - LKS Hucina
Pauza: Czarni Trześń    

Kolejka 19 - 8 kwietnia 2018
Złotniczanka Złotniki - Pitmark Jaślany     
LKS Hucina             - Czarni Trześń     
Atut Podborze        - Start Wola Mielecka
Dromader Chrząstów    - Korona Majdan Królewski     
Piast Wadowice Górne  - Smoczanka Mielec     
Tuszymka Tuszyma       - Sokis Chorzelów     
Błękitni Siedlanka          - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Pauza: Barka Breń Osuchowski    

Kolejka 20 - 15 kwietnia 2018
Pitmark Jaślany     - Błękitni Siedlanka     
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Tuszymka Tuszyma     
Sokis Chorzelów     - Piast Wadowice Górne     
Smoczanka Mielec   - Dromader Chrząstów     
Korona Majdan Królewski - Atut Podborze     
Barka Breń Osuchowski   - LKS Hucina     
Czarni Trześń     - Złotniczanka Złotniki
Pauza: Start Wola Mielecka

wstecz  

Znajdź nas na facebooku

Like Plus PP