stat4u
czerwiec
19
Wtorek
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Przygotowania Startu do nowego sezonu 2017/2018
Przygotowania Startu do nowego sezonu 2017/2018 PDF Drukuj Email
START Wola Mielecka    05 sierpnia 2017

Treningi drużyny - wtorek, czwartek godz. 19.00 na stadionie Startu. Z drużyna trenuje dwóch nowych zawodników którzy na jesień dołączą do kadry zespołu. Z drużyną pożegnali się Paweł Chomycz i Janusz Folta. Działacze nadal szukają wzmocnień i prowadza rozmowy z ewentualnymi kandydatami do gry w zespole SWM. Trener w planie do rozegrania ma kilka gier kontrolnych.
Plan gier kontrolnych:
23.07.2017 TEAM Przecław, 28.07.2017 OSTROVIA O.B, 04.08.2017 GROC Ochotnica, 05.08.2017 SOKOLICA Krościenko, 07.08.2017 KAMIENIARZ Golemki. Po zakończeniu gier kontrolnych zostanie zatwierdzony 20 osobowy skład personalny na sezon rozgrywkowy 2017/2018. W skład zespołu wejdzie kilku wyróżniających się juniorów. Pierwszy mecz ligowy zaplanowany jest na 15.08.2017 roku na wyjeździe z TUSZYMKĄ Tuszyma.

Treningi i gry kontrolne dadzą odpowiedz na pytanie jak drużyna przygotowana jest do udziału w wyżej klasie rozgrywkowej.

Czarna 05.08.2017 KAMIENIARZ Golemki - Start Wola Mielecka 3-1
B.Łaz. Była to ostatnia zaplanowana gra kontrolna przed rozpoczęciem nowego sezonu. Mecz odbył się gościnnie na stadionie w Czarnej na bardzo dobrze przygotowanej murawie. Mimo upału gra toczyła się w bardzo dobrym tempie i z ostrymi starciami bowiem nikt przed rozpoczęciem sezonu nie chciał odpuszczać gry. Bramki padły po rażących błędach obrońców i bramkarzy obydwu drużyn. Zwycięstwo gospodarzy zasłużone choć zawodnicy STARTU mogą czuć pełen niedosyt. Do drużyny działacze planują pozyskać trzech nowych graczy, którzy powinni pomoc drużynie w walce na A klasowych boiskach. Przygotowania do sezonu przebiegają poprawnie choć do pełni szczęścia brakuje 100% frekwencji na treningach czego efektem jest rażąca liczba błędów na grach kontrolnych. Ostatni tydzień treningów trener przeznaczył na odpoczynek i przygotowanie do pierwszego meczu.

28.07.2017 OSTROVIA Ostrowy Baranowskie  - Start Wola Mielecka 4-7
P.Kolin (zawodnik testowany), K.Peret 2x, M.Myjak 2x, B.Smaczny
Sparing odbył się wyjątkowo w piątek bo gospodarze przygotowują się do pucharu Wójta Gminy Cmolas. Tempo spotkania dość dobre z wieloma sytuacjami bramkowymi. W drużynie STARTU pojawił się kolejny zawodnik który pokazał się z dobrej strony strzelając jedna z bramek. To co w ostatnim sparingu było bolączką w Ostrowach okazało się pozytywem bowiem zawodnicy STARTU wykorzystali niemal wszystkie sytuacje strzeleckie które sobie stworzyli. Kolejna gra kontrolna zaplanowana jest na sobotę. Przeciwnikiem będzie beniaminek klasy okręgowej KAMIENIARZ Golemki.

23.07.2017 TEAM Przeclaw - Start Wola Mielecka 2-3 B. Łaz, B.Smaczny, D.Węglarz
Sparing odbył sięw Przecławiu na bardzo dobrze przygotowanej murawie. Gra toczyla sie w trzech tercjach po 30 minut. Trenerzy przećwiczyli różne warianty ustawienia i rozegrania. Z przebiegu gry i akcji bramkowych bardziej zadowoleni mogli byc goście i to oni zasłużenie wygrali. Choć wynik mógł być wyższy. Pierwszy pomeczowy wniosek to rażąca nieskuteczność zawodników Startu.

wstecz  

Znajdź nas na facebooku

Like Plus PP